Bitomat Białystok

Bitomaty z sieci ATM Egera są już dostępne w Białymstoku! Oddajemy 50 urządzeń w ręce mieszkańców stolicy województwa podlaskiego. Udostępnione przez nas punkty wymiany umożliwiają wypłatę bitcoin do 4 500 złotych bez rejestracji i weryfikacji tożsamości!

Kup i sprzedawaj Bitcoiny na Egera
  • Mapa bankomatów
  • Lista bankomatów
    Miasto Nazwa Adres Dojazd Szczegóły

Najważniejsze informacje

Jak działa bitomat?

Nazwa urządzenia powstała ze zlepku słów Bitcoin i Bankomat, co doskonale obrazuje czym jest bitomat. Początkowo, twórcy nazywali urządzenie Bitcoinomatem, ale naturą języka jest upraszczanie i została z nami nazwa Bitomat.

Mimo nazwy, bitomaty wymieniają nie tylko Bitcoin, ale także inne kryptowaluty, jak Litecoin, Ethereum, Dogecoina, Ripple i Bitcoin Cash! Oferta dostępnych w urządzeniu kryptowalut jest ściśle zależna od operatora, który zarządza urządzeniem.

Co ciekawe, nie wszystkie bitomaty są sobie równe - urządzenia występują w przynajmniej dwóch kategoriach - bitomatów jedno i dwustronnych. Te pierwsze umożliwiają wymianę tylko <q>w jedną stronę</q> czyli jedynie sprzedaż kryptowaluty, natomiast bitomaty dwustronne umożliwiają zarówno kupno jak i sprzedaż.

Wśród usług wymiany kryptowalut, niedawno pojawiła się zupełnie nowa opcja - ATM Egera. Z pozoru to nic wyjątkowego, jednak przyglądając się bliżej, łatwo zauważyć 3 500 urządzeń w naszej sieci, w których wymienisz swoją kryptowalutę!

Ale jak działa Bitomat?

Bitomat automatyzuje wymianę pomiędzy walutami zwykłymi, a walutami cyfrowymi. W transakcji nie uczestniczy obsługa, a każdy krok jest w pełni zautomatyzowany. Najbardziej pospolita wymiana zamyka się w zaledwie paru krokach - podaniu danych, deklaracji wartości wymiany i wpłacie lub wypłacie środków.

W zależności od kryptowaluty jaką użytkownik wymienia, czas transakcji może wahać się od 10 do 15 minut - tyle średnio trwa księgowanie środków, oczywiście nie zawsze, bo czas transakcji w kryptowalutach jest ściśle uzależniony od obciążenia sieci.

Jak wymienić Bitcoin na złotówki w Białymstoku?

Gigantyczną przewagą Bitomatów ATM Egera jest ich dostępność w dowolnej chwili - jesteśmy otwarci w każdy dzień i w każdej godzinie - niestraszna nam niedziela handlowa i niedziele niehandlowe!

Wystarczy znaleźć bitomat na stronie ATM.Egera.com, sprawdzić godziny otwarcia i rozpocząć wymianę. Tylko tyle wystarczy, żeby wymienić Bitcoin na złotówki w Białymstoku!

Wygenerujemy dla Ciebie unikatowy adres portfela, na którym zaksięgujemy Twoją transakcję. Po otrzymaniu środków, otrzymasz kod do wykorzystania w bankomatach z funkcją bitomatu! Jedno z urządzeń znajduje się naprzeciwko biura podróży w Galerii M, kolejne w Galerii Atrium naprzeciwko sklepu Deichmann, a 50 innych jest rozsianych na terenie całego Białegostoku!

Mapa bitomatów ATM Egera w Białymstoku.

Video-poradnik krok po kroku - jak wypłacić we białostockim bitomacie?

Założyciel ATM Egery - Jakub Wierzcholski - pokaże Ci krok po kroku jak przebiega wymiana środków w urządzeniach udostępnianych przez naszą sieć, materiał został nagrany w środku galerii, jednak pamiętaj, że nasze bitomaty znajdują się także na ulicach i w alejkach!

Czy bitomaty ATM Egera są bezpieczne?

ATM Egera to nie nasza jedyna usługa - zaczynaliśmy wiele lat wcześniej, tworząc różne systemy finansowe. Jednym z naszych największych osiągnięć jest giełda kryptowalut Bitclude, która zmieniła nazwę na Egera w 2022 roku.

Mamy ogromne doświadczenie i wiemy jak zbudować bezpieczną platformę. Budując sieć bitomatów, wykorzystaliśmy najlepsze i najbezpieczniejsze praktyki, dzięki czemu jesteśmy pewni, że każdy nasz użytkownik może czuć się bezpiecznie.

Każda nasza platforma - także ATM Egera - spełnia standardy prawne i dopełnia obowiązków związanych z ustawą AML (Anti Money Laundering).

Wpłaty do bitomatów z naszej sieci także są zabezpieczone i odbywają się na zabezpieczone adresy, unikatowo wygenerowane dla każdego użytkownika. Z nami twoje środki nigdy nie zginą, ani nie zaginą!

Lepiej wymienić w bitomacie czy kantorze stacjonarnym?

Preferencje krypto-inwestorów są bardzo zróżnicowane, ale głównym czynnikiem w decyzji gdzie wymienić kryptowaluty jest prowizja! W przypadku kantorów, ta często jest o wiele wyższa niż w bitomatach, które nie wymagają stalej obsługi.

Widziałeś pewnie wiele reklam na ten temat - żadna z nich nie zmieni faktów, wymiana w bitomacie jest po prostu szybsza i tańsza. Dla handlu kryptowalutami wcale nie trzeba urządzać długich podróży - jeden z bitomatów ATM Egery z pewnością jest w Twoim najbliższym sąsiedztwie!

Jak sprzedać bitcoin w ATM Egera?

Nie tylko centrum handlowe może być celem podróży - teraz bitcoin sprzedaż w 50 różnych punktach na terenie Białegostoku! Jak to zrobić w bitomatach ATM Egera?

Najpierw znajdź najbliższy bitomat - przy zagęszczeniu 1 bitomatu na dwa kilometry kwadratowe, jesteśmy w stanie niemal zagwarantować, że jedno z urządzeń znajduje się w Twojej najbliższej okolicy!

Z wiedzą, że bitomat Białystok jest blisko - czas na wymianę.

Zacznij w wygodnym miejscu, na ulubionym fotelu lub kanapie. ATM Egera nie wymaga od Ciebie dalekich podróży. Przejdź na stronę główną i wpisz niezbędne dane w formularzu. Poprosimy Cię o podstawowe informacje niezbędne do zrealizowania wymiany - imię, nazwisko i numer telefonu - a także o kwotę wymiany.

W następnym kroku wygenerujemy dla Ciebie unikatowy adres portfela Bitcoin, na który będziesz mógł wpłacić swoje środki. Kiedy otrzymamy dwa potwierdzenia z sieci, co trwa zazwyczaj do 15 minut, wyślemy Ci kod wypłaty w wiadomości SMS.

Po otrzymaniu wiadomości nie musisz się śpieszyć, nasz kod jest ważny przez następne 72 godziny - możesz wypłacić środki w zupełnie dowolnej chwili.

Lista bitomatów ATM Egera w Białymstoku.

Przebieg sprzedaży kryptowalut w Białostockim bitomacie

Zanim przejdziesz do wymiany w jakimkolwiek bitomacie, zachęcam Cię do odwiedzin strony operatora danego bitomatu. Znajdziesz na niej dokładne informacje co do lokalizacji urządzenia (podpowiedzi nawigacyjne - typu: po prawej stronie, przy schodach ruchomych), godzin otwarcia (w przypadku galerii handlowych najczęściej w godzinach 6:00-22:00), stanu gotówki w urządzeniu oraz prowizji.

Na stronie operatora zawsze znajdziesz listę urządzeń oraz mapkę, która dodatkowo ułatwi Ci lokalizowanie najbliższego urządzenia.

W żadnym z dostępnych bitomatów nie zostaniesz poproszony o założenie konta czy weryfikację tożsamości, natomiast wymiany są traktowane jako okazjonalne, co ogranicza wysokość transakcji do 4 500 złotych.

Na ATM Egera wymiana zaczyna się jeszcze w zaciszu domu, inne firmy stosujące bitomaty posiadają inaczej skonstruowany proces, co wymusza na użytkownikach udanie się do bitomatu w celu rozpoczęcia wymiany, a następnie oczekiwanie na zaksięgowanie środków.

Nowoczesne bitomaty są dobrze zoptymalizowane, przez co zakup jest szalenie prosty - wystarczy jedynie postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Przykładowe zlecenie do wypłaty

Brak weryfikacji

Transakcje do 4,500 zł realizowane są jako transakcje okazjonalne.

Niemale 3,500 punktów

Ponad 3,000 bankomatów z funkcją sprzedaży oraz ponad 3,500 punktów z funkcją zakupu.

Realizacja w 10 minut

Od przelania bitcoinów do wypłaty z bitomatu wymagamy dwóch potwierdzeń.

Dlaczego warto skorzystać z Bitomatu we Białymstoku?

Nie każdy chce łączyć swoje konto bankowe z wypłatami z giełd kryptowalut. Bardziej doświadczeni inwestorzy staraj się unikać tego połączenia, ze względu na potencjalne problemy, które w znaczy sposób przedłużają cały proces wypłaty środków ze sprzedaży kryptowalut.

Dla takich właśnie osób powstały bitomaty, dla osób ceniących bezpieczeństwo i anonimowość wypłat, co gwarantują bitomaty.

Białystok wzbogacił się o wiele nowych urządzeń, dzięki czemu wypłata środków nie będzie już tak kłopotliwa jak przy zaledwie 6 bitomatach. Średnie zagęszczenie naszych urządzeń w stolicy województwa Podlaskiego to aż jeden bitomat na 2 kilometry kwadratowe!

ATM Egera jest szybka, wygodna i anonimowa, a przede wszystkim tania - dlatego właśnie warto z niej skorzystać w Białymstoku!

Zalety Bitomatu ATM Egera

Bitomaty w Polsce, jak i na świecie rozwijają się w błyskawicznym tempie - użytkownicy uwielbiają ich liczne zalety i korzystają z nich częściej, niż z tradycyjnych transakcji na konta bankowe.

Co stanowi siłę bitomatów?

Zalet jest wiele, ale niektóre z nich warto szczególnie podkreślić. Bitomaty są anonimowe, szybkie i nie sprawiają użytkownikom problemów przy wypłatach gotówki, są również otwarte przez całą dobę, dzięki czemu nie trzeba mieścić się w krótkich sesjach bankowych bądź płacić dodatkowe prowizje za wypłaty ekspresowe elixir.

Bitomatów jest również bardzo dużo - w samym tylko Białymstoku znajduje się 50 urządzeń, które wymienią na złotówki Bitcoin o wartości 4 500 złotych - bez rejestracji i bez weryfikacji!

Prowizje Bitomatów Białystok z ATM Egera

Każdy bitomat Białystok z ATM Egera jest anonimowy, prosty w obsłudze i błyskawicznie szybki. Koszt wymiany w naszych urządzeniach to zaledwie 5% od kwoty wymiany oraz 10 złotych, którymi pokrywamy koszty transakcyjne związane z wypłatą w jednym z 50 bitomatów na terenie Białegostoku.

Porównanie prowizji ATM Egera i zwykłego bitomatu

Jakie prowizje mają Bitomaty w Białymstoku?

Najpopularniejsze białostockie bitomaty pobierają prowizję w przedziale od 5% do 6% od wartości transakcji, przy wymianie z BTC na PLN. Obrót pomiędzy złotówkami, a mniej popularnymi kryptowalutami - altcoinami - wiąże się z wyższą prowizją, która może sięgać nawet 7%!

To jednak nie koniec, niemal każdy operator Bitomatów w Białymstoku pobiera również stałą opłatę, która pokrywa koszty transakcyjne związane z obrotem gotówki, opłata może sięgać nawet 15 złotych.

Gdzie jeszcze znajdziesz bitomaty ATM Egera?

Bitomaty ATM Egery znajdziesz w całej Polsce! Szacujemy, że w każdym polskim powiecie znajduje się przynajmniej jeden z 3200 bitomatów należących do naszej sieci!

Gdzie znajdziesz białostockie bitomaty?

Białostockie urządzenia należące do sieci ATM Egera znajdują się zarówno w galeriach, sklepach, dworcu PKP jak i na zwykłych ulicach. Jeden z bitomatów z pewnością znajduje się w Twojej najbliższej okolicy, co bez problemu zweryfikujesz na mapce urządzeń, którą udostępniamy powyżej.

Ile bitomatów jest w Białymstoku?

Dotychczas w mieszkańcy Białegostoku mieli do wyboru jedynie 6 bitomatów od różnych operatorów. Najpopularniejsze urządzenia znajdowały się w Galeriach Atrium Biala, Galeria M i Galeria Jurowiecka.

Dla wygody krypto-inwestorów, udostępniliśmy w Białymstoku dodatkowe 50 urządzeń! Nie czekaj i skorzystaj z jednego z nich już dzisiaj!

Do wymiany będziesz potrzebował następujące dane:

Potrzebne dane to zaledwie imię, nazwisko i numer telefonu. Tylko tyle wystarczy, żeby zrealizować wypłatę w sieci ATM Egera - bez rejestracji i bez weryfikacji. Numer telefonu jest nam potrzebny do bezpiecznego przesłania kodu wypłaty.

Czy każde centrum handlowe w Białymstoku posiada bitomaty?

Tak - prawie każde centrum handlowe w Białymstoku posiada przynajmniej jeden bitomat z naszej sieci. Jednak nie tylko galerie - bitomaty ATM Egery są dostępne również w większych marketach spożywczych i na ulicach, dzięki czemu nasi użytkownicy nie muszą zerkać w kalendarz i sprawdzać, czy na pewno jest niedziela handlowa!

Bitomaty w Białymstoku - Podsumowanie

Jedna noc, 50 bitomatów - tak pojawiliśmy się w Białymstoku. Niskie prowizje, szybka wypłata i brak weryfikacji to nasze hasła przewodnie. Wypróbuj jedno z naszych urządzeń i przekonaj się jak działa największa sieć bitomatów w Polsce!

Skorzystaj z ATM Egera i wymieniaj swoje Bitcoiny na złotówki w najbliższym bitomacie z Twojej okolicy!

Wzrost popularności Bitomatów w polsce.

Autor: Michał Woźniak

Opublikowane 02 maja 2022 r.

Spis Treści