Bitomat Katowice

Bitomaty ATM Egera są dostępne w stolicy Śląska. Oddaliśmy 45 bitomatów w Katowicach do Twojej dyspozycji. Urządzenia które udostępniamy są obecnie bitomatami jednostronnymi, co oznacza, że możesz w nich sprzedać swoje Bitcoiny, ale niestety jeszcze ich tam nie kupisz!

Kup i sprzedawaj Bitcoiny na Egera
  • Mapa bankomatów
  • Lista bankomatów
    Miasto Nazwa Adres Dojazd Szczegóły

Najważniejsze informacje

Jak wymienić Bitcoin na złotówki w Katowicach?

Poniedziałek? Czwartek? Niedziela? Nie ważny dzień tygodnia, godziny otwarcia każdego Bitomatu od ATM Egery są bardzo elastyczne - nawet 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Uwolniliśmy społeczność krypto-inwestorów od galerii handlowych, z nami wymienisz Bitcoin o każdej porze!

Jak zacząć wymianę w naszych Bitomatach?

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższe urządzenie. Wykorzystaj w tym celu mapkę lub listę bitomatów w Katowicach, którą znajdziesz tuż nad tym tekstem. Który bitomat Katowice wykorzystasz? Ten w Galerii Libero (na ul. Kościuszki 229), a może ten z ulicy Radockiego 86A?

Wiedząc gdzie znajduje się urządzenie, rozpocznij wymianę. Przejdź na stronę główną ATM Egera i wypełnij formularz wymiany, wpisz wszystkie konieczne dane i zadeklaruj kwotę wymiany bitcoinów, która zostanie wypłacona.

Po zatwierdzeniu formularza, wygenerujemy dla Ciebie unikatowy portfel kryptowalutowy (w tym przypadku bitcoin), na który bezpiecznie wpłacisz swoje środki. Czas oczekiwania na zaksięgowanie trwa do 15 minut i jest silnie uzależniony od obciążenia sieci kryptowaluty w jakiej realizujesz transakcję.

Kiedy otrzymamy dwa potwierdzenia transakcji z sieci, następnym krokiem jest kod wypłaty, który otrzymasz w wiadomości SMS.

Pamiętaj, że nie musisz wcześniej wybierać urządzenia. Z kodem wypłacisz w dowolnym bitomacie należącym do naszej sieci!

Przykładowe zlecenie do wypłaty

Czy katowickie bitomaty ATM Egera są bezpieczne?

W sieci bitomatów ATM Egera spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Szczególną uwagę poświęcamy bezpieczeństwu danych użytkowników oraz bezpieczeństwu transakcji, dzięki czemu nasza usługa najbezpieczniejsza na rynku.

Spełniamy także standardy prawne związane z ustawą AML (Anti Money Laundering), do realizacji której jesteśmy zobowiązani poprzez specyfikę handlu kryptowalutami.

Wymiany w katowickich bitomatach ATM Egera nie wymagają weryfikacji tożsamości, jeżeli nie przekraczają wartości 4 500 złotych. Transakcje poniżej tej kwoty są traktowane jako transakcje okazjonalne.

Video-poradnik krok po kroku - jak sprzedać Bitcoin w katowickim Bitomacie?

Dowiedz się jak przebiega proces wymiany w katowickich bitomatach ATM Egera. Proces przedstawi Ci Jakub Wierzcholski, współzałożyciel ATM Egera.

Dlaczego warto skorzystać z Bitomatu w Katowicach?

Dotychczas w Katowicach znajdowało się zaledwie 9 bitomatów, jednak w ostatnim czasie zasililiśmy rynek bitomatów w stolicy Śląska, dodając 45 dodatkowych urządzeń. Ilość urządzeń rozwiązuje najbardziej palące problemy mieszkańców Katowic - niski stan gotówki to już przeszłość, wymiana w zatłoczonych częściach obiektach miasta również!

Ale dlaczego w ogóle warto korzystać z bitomatów?

Dla wielu użytkowników to idealne urządzenia. Zapewniają bezpieczeństwo, anonimowość i łączą kryptowaluty bezpośrednio z gotówką. Kolejną (niewątpliwą) zaletą jest brak przymusu łączenia konta bankowego, z kontem giełdowym, co dla wielu osób jest uciążliwe i kłopotliwe, ze względu na procedury związane z wypłatami środków.

Jedną z największych zalet ATM Egera jest jednak fakt, że bitomat Batowice znajdziecie bez problemu - dzięki intuicyjnemu sposobowi wyszukiwania.

Jakie Prowizje mają Bitomaty w Katowicach?

Wszystkie katowickie bitomaty mieszczą się w standardowym przedziale prowizji - od 4% do 6% od wartości wymiany (przy wymianie BTC na PLN). Wymiana mniej popularnych kryptowalut - altcoinów (Ethereum, Litecoin czy Dash)- może kosztować nawet 6,5% prowizji od wymienianej kwoty!

Do prowizji zawsze należy doliczyć kwotę stałą, którą operator pobiera na pokrycie kosztów wypłaty gotówki. Kwota często przekracza 15 - 20 złotych.

Bitomaty ATM Egera idealnie wpisują się w standard prowizji - koszt wymiany bitcoinów to 5% od wartości wymiany oraz 10 złotych na pokrycie kosztów wypłaty. W zamian za opłatę możesz wypłacić natychmiastowo w jednym z 45 punktów - tak działa Bitomat ATM Egera!

Porównanie prowizji ATM Egera i zwykłego bitomatu

Brak weryfikacji

Transakcje do 4,500 zł realizowane są jako transakcje okazjonalne.

Niemale 3,500 punktów

Ponad 3,000 bankomatów z funkcją sprzedaży oraz ponad 3,500 punktów z funkcją zakupu.

Realizacja w 10 minut

Od przelania bitcoinów do wypłaty z bitomatu wymagamy dwóch potwierdzeń.

Gdzie znajdują się Bitomaty w Katowicach?

Bitomat Katowice znajdziecie w dowolnej Galerii Handlowej, ale także na dworcu PKP, na Jankego i na Pułaskiego, na 3 maja i na Górnośląskiej. Bitomaty ATM Egera są otwarte dłużej niż w godzinach działalności punktów usługowych, ponieważ często znajdują się przed galeriami i na ulicach.

Urządzenia należące do naszej sieci Bitomatów występują pod postacią zwykłych bankomatów, co znacząco ułatwia sprzedaż bitcoina. Większość użytkowników z góry zna dokładną lokalizację urządzeń, ponieważ są to miejsca, w których wielokrotnie wypłacali już swoje środki - jednak nie ze sprzedaży kryptowalut - tylko z kont bankowych.

Lista bitomatów ATM Egera w Katowicach.

Bitomaty Katowice - podsumowanie

Każde urządzenie (bitomat katowice) zostanie szczegółowo opisany na naszej stronie. To tutaj znajdziesz aktualny kurs wymiany bitcoin z urządzenia, zachęcamy także do sprawdzania godzin otwarcia poszczególnych punktów.

ATM Egera to łatwy sposób na wypłatę Bitcoin, użytkowanie naszej usługi jest szalenie wygodne, bo proces wymiany możesz zacząć jeszcze w zaciszu domu lub mieszkania. Nawet kiedy otrzymasz swój kod wypłaty, nie musisz się śpieszyć - jest ważny przez 72h, dzięki czemu wypłacisz kryptowaluty w najwygodniejszym momencie.

Część z naszych urządzeń znajdziesz w marketach spożywczych - wypłacisz w nich bitcoin zupełnie przy okazji, podczas zwykłych, codziennych zakupów spożywczych!

Obecnie ATM Egera obsługuje sprzedaż Bitcoina, ale prowadzimy prace, aby udostępnić naszym użytkownikom także inne kryptowaluty.

Mapa bitomatów ATM Egera w Katowicach.

Popularne miejsca z Bitomatami w Polsce

Najprostszy sposób na zlokalizowanie bitomatu to odwiedzenie dowolnej galerii (tj. według reklam centrum handlowego). Pamiętaj jednak, że mogą znajdować się dosłownie wszędzie! Jedna z ciekawszych lokalizacji znajduje się w Warszawie na Alejach Jerozolimskich - Restauracja Siddhartha! Jakie są popularne punkty z bitomatami w Polsce?

  • Galeria Handlowa Rondo Wiatraczna (Warszawa),
  • Centrum Handlowe Arena (Gliwice),
  • Galeria Millennium (Rzeszów),
  • Galeria Sarni Stok (Bielsko-Biała),
  • Galeria Przymorze (Gdańsk),
  • Park Handlowy Zakopianka (Kraków).

To nie jedyny sposób na sprawdzenie gdzie znajdują się bitomaty. Większość polskich urządzeń znajdziesz na międzynarodowej stronie CoinATMRadar - niestety nie znajdziesz tam jeszcze urządzeń ATM Egera.

Wzrost popularności Bitomatów w polsce.

Autor: Michał Woźniak

Opublikowane 03 maja 2022 r.

Spis Treści