Bitomat Lublin

Operator największej sieci Bitomatów w Polsce - ATM Egera - dotarł do Lublina! Mieszkańcy tego wspaniałego miasta nie są już ograniczeni do zaledwie 4 bitomatów - oddaliśmy w ich ręce 65 nowych urządzeń! Zapraszamy do skorzystania i sprawdzenia, jak wygląda bankomat Bitcoin przyszłości.

Kup i sprzedawaj Bitcoiny na Egera
  • Mapa bankomatów
  • Lista bankomatów
    Miasto Nazwa Adres Dojazd Szczegóły

Najważniejsze informacje

Jak działają bitomaty w Lublinie?

Bitomaty ATM Egera to najliczniejsze urządzenia, w których możesz sprzedać kryptowaluty - prosto, szybko i z niską prowizją. Wyglądem urządzenia przypominają bankomaty, bo rzeczywiście nimi są - dzięki temu niemalże każde centrum handlowe w Lublinie umożliwia wypłatę gotówki ze sprzedaży Bitcoina!

Urządzenia automatyzują wymianę pomiędzy gotówką, a kryptowalutami. Dzięki zupełnej automatyzacji, wymiany są dostępne 24 godziny na dobę, w każdy dzień tygodnia - poniedziałek - piątek, soboty i niedziele (nawet te niehandlowe!).

Lista dostępnych w bitomacie kryptowalut jest udostępniona zawsze na stronie operatora - to od niego zależy, jakie waluty pojawią się w urządzeniu. Popularne kryptowaluty takie jak Bitcoin pojawiają się w większości bitomatów na terenie całej Polski, w nielicznych pojawiają się tak egzotyczne altcoiny jak Dash, Monero czy Shiba Inu i Dogecoin.

Wypłata gotówki zazwyczaj jest szybka, ale czas jest silnie uzależniony od wysokości Fee i natężenia transakcji w sieci danej kryptowaluty. Średni czas to 15 minut, ale przy wysokiej opłacie sieciowej i niskim natężeniu sieci, transakcja może zamknąć się nawet w 5-10 minutach!

Po zaksięgowaniu środków na bitomatowym portfelu, urządzenie wypłaca środki użytkownikowi, ma to miejsce po zatwierdzeniu transakcji (a uściślając, po otrzymaniu dwóch potwierdzeń z sieci).

Jak wymienić Bitcoin na złotówki w Lublinie?

Niemal każdy bitomat Lublin jest czynny w każdym dniu tygodnia, przez całą dobę - nasze bitomaty dostosują się do Ciebie, nie musisz dostosowywać się do nich! Bitcoin wymienisz przy okazji zakupów, a także przy okazji spaceru po mieście - 65 urządzeń tworzy wiele możliwości!

Jak zacząć?

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższe z 65 urządzeń, może znajdziesz bitomat w swoim najbliższym sąsiedztwie!

Z wiedzą, że Bitomat jest bardzo blisko, możesz rozpocząć wymianę.

Zacznij w wygodnym miejscu, na ulubionej kanapie lub fotelu. Przejdź na stronę ATM Egera i rozpocznij wymianę, wypełniając formularz. Wpisz imię, nazwisko i numer telefonu, a także zadeklaruj kwotę wymiany.

Na podstawie wpisanych danych wygenerujemy dla Ciebie unikatowy adres portfela Bitcoin, na który bezpiecznie wpłacisz środki. Po otrzymaniu dwóch potwierdzeń z sieci (czyli po około 15 minutach) otrzymasz wiadomość SMS z kodem wypłaty, dzięki któremu wypłacisz środki w dowolnym bankomacie bitcoin.

Kod jest ważny przez 72 godziny - nie musisz się śpieszyć, wypłać w wolnej chwili.

Mapa bitomatów ATM Egera w Szczecinie.

Video-poradnik krok po kroku - jak wypłacić BTC w Lublińskim bitomacie

Założyciel ATM Egera - Jakub Wierzcholski - zaprezentuje Ci krok po kroku jak wygląda wymiana środków w urządzeniach udostępnianych przez naszą sieć.

Jak przebiega transakcja w bitomacie Lublin?

W przypadku większości bitomatów, transakcja rozpoczyna się dopiero przy samym urządzeniu, co w praktyce oznacza paręnaście minut oczekiwania w mało dogodnej i często zatłoczonej lokacji.

Wymianę w bitomatach udostępnianych przez ATM Egera rozpoczniesz jeszcze w domu, dzięki czemu czas oczekiwania na zaksięgowanie spędzisz w maksymalnie dogodnych warunkach!

Wypłata gotówki w bitomatach jest zazwyczaj bardzo zbliżona u każdego operatora - użytkownik poproszony jest o podstawowe dane, następnie otrzymuje adres portfela, na który powinien wpłacić swoje środki. Po zaksięgowaniu środków otrzymuje kod wypłaty lub środki, jeżeli wymienia swoje kryptowaluty bezpośrednio w urządzeniu.

Na rynku są obecne również bitomaty dwustronne, które oprócz sprzedaży kryptowalut, oferują również ich zakup. Transakcja wygląda następująco - użytkownik jest poproszony o adres portfela, na który zostaną wysłane kryptowaluty, następnie wkłada do urządzenia banknoty, a urządzenie pokazuje mu ile kryptowaluty może otrzymać za wprowadzone środki.

Ostatnim krokiem jest zatwierdzenie transakcji, wysyłka środków na wskazany adres i wydruk potwierdzenia transakcji.

Dlaczego warto skorzystać z bitomatu ATM Egera w Lublinie?

Doświadczeni posiadacze kryptowalut wiedzą, jak kłopotliwa bywa transakcja pomiędzy giełdą kryptowalut, a kontem bankowym - wypłaty gotówki mogą być bardzo nieprzyjemne. Środki są nadal zatrzymywane przez bankowe działy bezpieczeństwa, ze względu na podejrzenie prania pieniędzy.

Bitomaty są o wiele szybszą drogą do wypłaty, ponieważ ich działy bezpieczeństwa są bezpośrednio połączone z giełdami kryptowalut (w naszym przypadku z giełdą kryptowalut Egera), co znacznie skraca cały proces i umożliwia użytkownikowi wypłatę środków do 4,500 złotych bez weryfikacji tożsamości.

Dotychczas największą wadą bitomatów w Lublinie była ich niska dostępność - zaledwie 4 urządzenia na 342 000 mieszkańców! Proporcje się zmieniły, wraz z wprowadzeniem naszych urządzeń, na jedno urządzenie przypada niecałe 5000 mieszkańców!

Zmienia się również dostępność czasowa - większość bitomatów w Lublinie była umieszczona w miejscach tłocznych, czyli w galeriach handlowych, w przypadku Galerii Olimp Lublin, ograniczało to użytkowników do godziny otwarcia pomiędzy 10:00 - 21:00. Bitomaty ATM Egera znajdują się nie tylko w galeriach, ale również na ulicach, placach i alejach, co w praktyce oznacza, że wymienisz w nich kryptowaluty 24/7. Nie ważne czy jest niedziela handlowa czy niehandlowa - zawsze odbierzesz gotówkę!

Brak weryfikacji

Transakcje do 4,500 zł realizowane są jako transakcje okazjonalne.

Niemale 3,500 punktów

Ponad 3,000 bankomatów z funkcją sprzedaży oraz ponad 3,500 punktów z funkcją zakupu.

Realizacja w 10 minut

Od przelania bitcoinów do wypłaty z bitomatu wymagamy dwóch potwierdzeń.

Jakie prowizje mają Lublińskie bitomaty?

Dotychczas każdy bitomat Lublin pobierał prowizję w przedziale od 4% do 6% od wartości wymiany pomiędzy złotówkami, a Bitcoinem. W przypadku wymiany innych kryptowalut, stawka prowizji rośnie nawet do 7%!

Na tym nie kończą się opłaty, do każdej transakcji operatorzy doliczają stałą prowizję, która służy pokryciu kosztów związanych z obrotem gotówki w urządzeniu. Stawka sięga zazwyczaj 15-25 złotych!

W bitomatach ATM Egera zapłacisz ledwie 5% prowizji od wymienianej kwoty, a stała kwota to zaledwie 10 złotych, dzięki którym możemy pokryć sprzedaż Bitcoina w jednym z 65 punktów na terenie całego Lublina!

Lista bitomatów ATM Egera w Białymstoku.

Gdzie są Lublińskie bitomaty?

Wyżej na obecnej stronie znajduje się lista bitomatów i mapka, na której znajdziesz wszystkie bitomaty w Lublinie. Niektóre z nich znajdują się na ulicach, inne w supermarketach czy galeriach handlowych. Jedno z częściej odwiedzanych urządzeń znajduje się przy wejściu do galerii Olimp Lublin.

Urządzenia wymiany znajdziesz na ulicy Prezydenta Gabriela Narutowicza 58/60, w Biedronce na Mełgiewskiej, przy Stokrotce na ulicy Tarasowej, a także w wielu innych lokalizacjach na terenie Lublina!

Bitomaty ATM Egera znajdziesz także w:

  • Centrum Handlowe Arena, Gliwice
  • Galeria Sarni Stok, Katowice
  • Galeria Echo, Janki
  • Park Handlowy Zakopianka, Kraków
  • Galeria Rondo Wiatraczna, Warszawa
  • I w wielu innych Polskich miastach - udostępniamy aż 3200 Bitomatów na terenie całej Polski!
Wzrost popularności Bitomatów w polsce.

Autor: Michał Woźniak

Opublikowane 02 czerwca 2022 r.

Spis Treści