Bitomat Lublin

Operator największej sieci Bitomatów w Polsce - ATM Egera - dotarł do Lublina! Mieszkańcy tego wspaniałego miasta nie są już ograniczeni do zaledwie 4 bitomatów - oddaliśmy w ich ręce 65 nowych urządzeń! Zapraszamy do skorzystania i sprawdzenia, jak wygląda bankomat Bitcoin przyszłości.

 • Sprzedaj Bitcoiny
  Podaj dane

  Dane są prawidłowe

  Numer telefonu wygląda prawidłowo

  Wymagamy numeru ponieważ otrzymasz na niego SMS z kodem do wypłaty z bankomatu od nas oraz od sieci partnera.

  Kwota jest prawidłowa

  Kwota wypłaty musi być pomiędzy 50, a 4,500 zł oraz musi być wielokrotnością 50zł.

  Wpisz kupon
  Akceptuje regulaminy oraz politykę prywatności do przetworzenia tej transakcji.

  Aby kontynuować transakcję, udostępnij swoją lokalizację.

  Potwierdź telefon

  Dane są prawidłowe

  Opłać BTC

  Przelej Bitcoiny (BTC)

  Po przelaniu środków i otrzymaniu 1 potwierdzenia otrzymasz kod wypłaty do dowolnego bitomatu z mapy bitomatów Egera.

  Jeżeli posiadasz aplikację na telefonie / aplikacji kliknij tutaj by opłacić zlecenie.

  Pozostało ...
  Wypłać PLN

  Dokonaj wypłaty w Bankomacie

  Teraz możesz dokonać wypłaty w bankomacie z funkcją SkyCash.
  Tutaj dostępna jest mapka która może Ci pomóc.

  Twoje kody wypłaty:

  Na twój telefon zostały wysłane dwa SMSy:
  - od Egery - zawierający kod PIN
  - od Skycash - zawierający token wypłaty

  Instrukcja

  1. Znajdź dowolny bankomat z funkcją wypłaty skycash np. tutaj
  2. Na ekranie bankomatu wybieramy odpowiednio SkyCash > Wypłata
  3. Wprowadzamy kod wypłaty który otrzymaliśmy SMSem od "SkyCash"
  4. Wprowadzamy kod PIN - 345543 -który otrzymaliśmy kodem SMS

 • Zakup Bitcoiny
  Jeszcze nie jest dostępne.
  Jeszcze niedostępne
 • Mapa bankomatów
 • Lista bankomatów
  Miasto Nazwa Adres Dojazd Szczegóły

Najważniejsze informacje

Jak działają bitomaty w Lublinie?

Bitomaty ATM Egera to najliczniejsze urządzenia, w których możesz sprzedać kryptowaluty - prosto, szybko i z niską prowizją. Wyglądem urządzenia przypominają bankomaty, bo rzeczywiście nimi są - dzięki temu niemalże każde centrum handlowe w Lublinie umożliwia wypłatę gotówki ze sprzedaży Bitcoina!

Urządzenia automatyzują wymianę pomiędzy gotówką, a kryptowalutami. Dzięki zupełnej automatyzacji, wymiany są dostępne 24 godziny na dobę, w każdy dzień tygodnia - poniedziałek - piątek, soboty i niedziele (nawet te niehandlowe!).

Lista dostępnych w bitomacie kryptowalut jest udostępniona zawsze na stronie operatora - to od niego zależy, jakie waluty pojawią się w urządzeniu. Popularne kryptowaluty takie jak Bitcoin pojawiają się w większości bitomatów na terenie całej Polski, w nielicznych pojawiają się tak egzotyczne altcoiny jak Dash, Monero czy Shiba Inu i Dogecoin.

Wypłata gotówki zazwyczaj jest szybka, ale czas jest silnie uzależniony od wysokości Fee i natężenia transakcji w sieci danej kryptowaluty. Średni czas to 15 minut, ale przy wysokiej opłacie sieciowej i niskim natężeniu sieci, transakcja może zamknąć się nawet w 5-10 minutach!

Po zaksięgowaniu środków na bitomatowym portfelu, urządzenie wypłaca środki użytkownikowi, ma to miejsce po zatwierdzeniu transakcji (a uściślając, po otrzymaniu dwóch potwierdzeń z sieci).

Jak wymienić Bitcoin na złotówki w Lublinie?

Niemal każdy bitomat Lublin jest czynny w każdym dniu tygodnia, przez całą dobę - nasze bitomaty dostosują się do Ciebie, nie musisz dostosowywać się do nich! Bitcoin wymienisz przy okazji zakupów, a także przy okazji spaceru po mieście - 65 urządzeń tworzy wiele możliwości!

Jak zacząć?

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższe z 65 urządzeń, może znajdziesz bitomat w swoim najbliższym sąsiedztwie!

Z wiedzą, że Bitomat jest bardzo blisko, możesz rozpocząć wymianę.

Zacznij w wygodnym miejscu, na ulubionej kanapie lub fotelu. Przejdź na stronę ATM Egera i rozpocznij wymianę, wypełniając formularz. Wpisz imię, nazwisko i numer telefonu, a także zadeklaruj kwotę wymiany.

Na podstawie wpisanych danych wygenerujemy dla Ciebie unikatowy adres portfela Bitcoin, na który bezpiecznie wpłacisz środki. Po otrzymaniu dwóch potwierdzeń z sieci (czyli po około 15 minutach) otrzymasz wiadomość SMS z kodem wypłaty, dzięki któremu wypłacisz środki w dowolnym bankomacie bitcoin.

Kod jest ważny przez 72 godziny - nie musisz się śpieszyć, wypłać w wolnej chwili.

Mapa bitomatów ATM Egera w Szczecinie.

Video-poradnik krok po kroku - jak wypłacić BTC w Lublińskim bitomacie

Założyciel ATM Egera - Jakub Wierzcholski - zaprezentuje Ci krok po kroku jak wygląda wymiana środków w urządzeniach udostępnianych przez naszą sieć.

Jak przebiega transakcja w bitomacie Lublin?

W przypadku większości bitomatów, transakcja rozpoczyna się dopiero przy samym urządzeniu, co w praktyce oznacza paręnaście minut oczekiwania w mało dogodnej i często zatłoczonej lokacji.

Wymianę w bitomatach udostępnianych przez ATM Egera rozpoczniesz jeszcze w domu, dzięki czemu czas oczekiwania na zaksięgowanie spędzisz w maksymalnie dogodnych warunkach!

Wypłata gotówki w bitomatach jest zazwyczaj bardzo zbliżona u każdego operatora - użytkownik poproszony jest o podstawowe dane, następnie otrzymuje adres portfela, na który powinien wpłacić swoje środki. Po zaksięgowaniu środków otrzymuje kod wypłaty lub środki, jeżeli wymienia swoje kryptowaluty bezpośrednio w urządzeniu.

Na rynku są obecne również bitomaty dwustronne, które oprócz sprzedaży kryptowalut, oferują również ich zakup. Transakcja wygląda następująco - użytkownik jest poproszony o adres portfela, na który zostaną wysłane kryptowaluty, następnie wkłada do urządzenia banknoty, a urządzenie pokazuje mu ile kryptowaluty może otrzymać za wprowadzone środki.

Ostatnim krokiem jest zatwierdzenie transakcji, wysyłka środków na wskazany adres i wydruk potwierdzenia transakcji.

Dlaczego warto skorzystać z bitomatu ATM Egera w Lublinie?

Doświadczeni posiadacze kryptowalut wiedzą, jak kłopotliwa bywa transakcja pomiędzy giełdą kryptowalut, a kontem bankowym - wypłaty gotówki mogą być bardzo nieprzyjemne. Środki są nadal zatrzymywane przez bankowe działy bezpieczeństwa, ze względu na podejrzenie prania pieniędzy.

Bitomaty są o wiele szybszą drogą do wypłaty, ponieważ ich działy bezpieczeństwa są bezpośrednio połączone z giełdami kryptowalut (w naszym przypadku z giełdą kryptowalut Egera), co znacznie skraca cały proces i umożliwia użytkownikowi wypłatę środków do 4,500 złotych bez weryfikacji tożsamości.

Dotychczas największą wadą bitomatów w Lublinie była ich niska dostępność - zaledwie 4 urządzenia na 342 000 mieszkańców! Proporcje się zmieniły, wraz z wprowadzeniem naszych urządzeń, na jedno urządzenie przypada niecałe 5000 mieszkańców!

Zmienia się również dostępność czasowa - większość bitomatów w Lublinie była umieszczona w miejscach tłocznych, czyli w galeriach handlowych, w przypadku Galerii Olimp Lublin, ograniczało to użytkowników do godziny otwarcia pomiędzy 10:00 - 21:00. Bitomaty ATM Egera znajdują się nie tylko w galeriach, ale również na ulicach, placach i alejach, co w praktyce oznacza, że wymienisz w nich kryptowaluty 24/7. Nie ważne czy jest niedziela handlowa czy niehandlowa - zawsze odbierzesz gotówkę!

Brak weryfikacji

Transakcje do 4,500 zł realizowane są jako transakcje okazjonalne.

Niemale 3,500 punktów

Ponad 3,000 bankomatów z funkcją sprzedaży oraz ponad 3,500 punktów z funkcją zakupu.

Realizacja w 10 minut

Od przelania bitcoinów do wypłaty z bitomatu wymagamy dwóch potwierdzeń.

Jakie prowizje mają Lublińskie bitomaty?

Dotychczas każdy bitomat Lublin pobierał prowizję w przedziale od 4% do 6% od wartości wymiany pomiędzy złotówkami, a Bitcoinem. W przypadku wymiany innych kryptowalut, stawka prowizji rośnie nawet do 7%!

Na tym nie kończą się opłaty, do każdej transakcji operatorzy doliczają stałą prowizję, która służy pokryciu kosztów związanych z obrotem gotówki w urządzeniu. Stawka sięga zazwyczaj 15-25 złotych!

W bitomatach ATM Egera zapłacisz ledwie 5% prowizji od wymienianej kwoty, a stała kwota to zaledwie 10 złotych, dzięki którym możemy pokryć sprzedaż Bitcoina w jednym z 65 punktów na terenie całego Lublina!

Lista bitomatów ATM Egera w Białymstoku.

Gdzie są Lublińskie bitomaty?

Wyżej na obecnej stronie znajduje się lista bitomatów i mapka, na której znajdziesz wszystkie bitomaty w Lublinie. Niektóre z nich znajdują się na ulicach, inne w supermarketach czy galeriach handlowych. Jedno z częściej odwiedzanych urządzeń znajduje się przy wejściu do galerii Olimp Lublin.

Urządzenia wymiany znajdziesz na ulicy Prezydenta Gabriela Narutowicza 58/60, w Biedronce na Mełgiewskiej, przy Stokrotce na ulicy Tarasowej, a także w wielu innych lokalizacjach na terenie Lublina!

Bitomaty ATM Egera znajdziesz także w:

 • Centrum Handlowe Arena, Gliwice
 • Galeria Sarni Stok, Katowice
 • Galeria Echo, Janki
 • Park Handlowy Zakopianka, Kraków
 • Galeria Rondo Wiatraczna, Warszawa
 • I w wielu innych Polskich miastach - udostępniamy aż 3200 Bitomatów na terenie całej Polski!
Wzrost popularności Bitomatów w polsce.

Autor: Michał Woźniak

Opublikowane 02 czerwca 2022 r.

Spis Treści