Bitomat Poznań

Bitomaty ATM Egera są już dostępna w Poznaniu! Nie jeden, nie dwa, a aż 72 bitomaty czekające na Twoją wymianę. Udostępniane przez nas urządzenia są obecnie jednostronne, co oznacza, że wymienisz w nich swoje Bitcoiny na złotówki, ale nie kupisz w nich jeszcze żadnej z kryptowalut. W artykule dowiesz się jak działają bitomaty, jakie są godziny otwarcia urządzeń i gdzie znaleźć poznańskie Bitomaty.

Kup i sprzedawaj Bitcoiny na Egera
  • Mapa bankomatów
  • Lista bankomatów
    Miasto Nazwa Adres Dojazd Szczegóły

Najważniejsze informacje

Jak działa bitomat?

Bitomaty są urządzeniami w których wymienisz kryptowaluty na gotówkę. Swoim wyglądem przypominają bankomaty, a niektóre nawet w nich się kryją! Jednak pieniądze które w nich wypłacisz, nie pochodzą z konta bankowego, tylko ze sprzedaży kryptowalut.

Nazwa urządzenia może zmylić - bitomat to słowne połączenie bitcoina i bankomatu, jednak czasy, w których bitomaty obsługiwały jedynie bitcoiny, przemijają - urządzenia coraz częściej wymieniają różne kryptowaluty.

Bitomaty występują w dwóch wersjach, jako urządzenia jednostronne i dwustronne. Te pierwsze, pozwalają użytkownikom sprzedać kryptowaluty, te drugie - umożliwiają użytkownikowi kupno i sprzedaż kryptowalut.

Jak przebiegają transakcje w bitomat Poznań?

Zazwyczaj pierwszym krokiem wymiany kryptowalut na złotówki było dokładne sprawdzanie Google Maps i poszukiwanie najbliższego dostępnego bitomatu, którego stan gotówki pozwalał na wypłatę użytkownika.

Później planowanie podróży, bo bitomatów było mało i zazwyczaj znajdowały się jedynie w bardziej zatłoczonych miejscach, jak centrum handlowe czy "Poznański Chlebak" - czyli dworzec połączony z galerią.

Dopiero w następnym kroku rozpoczynała się podróż do urządzenia, pod którym użytkownik czekał długie minuty na zaksięgowanie transakcji...

Bitomaty są w całej Polsce od wielu lat, dlatego proces wymiany jest zoptymalizowany do perfekcji. Użytkownik deklaruje w bitomacie ile środków chce wymienić, a następnie wpłaca swoją kryptowalutę na wskazany adres portfela. Po około 15 minutach środki są księgowane, a bitomat wypłaca gotówkę.

Jak działają bitomaty ATM Egera?

Nasze bitomaty to przede wszystkim Twoja wygoda. 72 bitomaty zlokalizowane na terenie całego Poznania, zdejmują z Ciebie ciężar planowania wyprawy do jednego z zatłoczonych punktów - 1 bitomat na 3,6 kilometra kwadratowego.

Założę się, że od najbliższego urządzenia dzieli Cię jedynie parę minut spaceru!

Zdjęcie mapy z zaznaczonymi bitomatami w Poznaniu.

Jak wymienić Bitcoin na złotówki w Poznaniu i jakie są godziny otwarcia?

Poniedziałek? Sobota? Nie ważny dzień, nie ważne godziny otwarcia! Prawie każdy Bitomat ATM Egera jest otwarty przez całą dobę i gotowy do działania!

Zlecenie wymiany Bitcoin na złotówki w ATM Egera.

Twoim pierwszym krokiem wymiany na ATM Egera będzie spacer na stronę główną, na której rozpoczniesz proces wymiany. W zaciszu domowy, bez pośpiechu i niechcianych spojrzeń przechodniów.

Na stronie znajdziesz formularz, w którym poprosimy Cię o wszystkie konieczne dane i kwotę wymiany. Na podstawie tych informacji, wygenerujemy dla Ciebie dedykowany adres portfela, na który przelejesz swoje Bitcoiny.

Będziemy czekali do dwóch potwierdzeń z sieci, po którym Twoja wpłata zostanie zaksięgowana. Wymienimy środki na złotówki, a Ty otrzymasz kod wypłaty, który wykorzystasz w dowolnym bankomacie obsługiwanym przez naszą usługę.

Bankomat ATM Egera ze swojego sąsiedztwa znajdziesz na liście, lub mapce, w zakładce po prawej stronie ekranu. Wypisaliśmy na nich wszystkie bitomaty dostępne w Poznaniu.

Video-poradnik krok po kroku - jak wypłacić w Poznańskim Bitomacie.

Zastanawiasz się pewnie, jak przebiega cały proces wymiany, rozwiewamy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiadamy na pytania - sprawdź jak współzałożyciel Egery, Jakub Wierzcholski, wymienił BTC w poznańskim ATM Egera.

Kod który dostaniesz w wiadomości SMS będzie ważny przez następne 72 godziny, po wymianie nie musisz się śpieszyć, możesz przelać środki i odłożyć wypłatę o parę dni!

Jak znaleźć poznańskie bitomaty?

Jeden Bitomat na każde 3,6 kilometra kwadratowego znacznie ułatwia poszukiwania, nie musisz wertować Google Maps, ani sprawdzać czy zgadzają się godziny otwarcia na stronie operatora (na przykład na stronie flyingatom - jeden z operatorów bitomatów w Polsce).

Nasze strony odpowiedzą Ci na każde pytanie, znajdziesz na nich listę i mapę, które pokażą Ci każdy Bitomat znajdujący się w Twojej okolicy - w niedziele handlowe i te niehandlowe - jesteśmy zawsze otwarci!

Nie musisz szukać daleko, najbliższa mapa znajduje się po prawej stronie ekranu!

Lista i mapka bitomatów, które można znaleźć na ATM Egera.

Dlaczego Warto skorzystać z bitomatu ATM Egera w Poznaniu?

Bitomat to idealne urządzenie dla każdego, kto nie chce łączyć swojego konta bankowego z giełdą kryptowalut. Wypłata w gotówce jest szybka i wygodna, ale także o wiele bezpieczniejsza niż tradycyjne przelewy.

Oprogramowanie jakie dostarczamy jest znakomicie zoptymalizowane, dzięki czemu każdy krok będzie dla Ciebie prosty, a wypłata bitcoin przez bankomat będzie prosta i bezpieczna - nawet jeżeli nigdy wcześniej nie korzystałeś z tego rodzaju rozwiązań.

Ogromną zaletą bitomatów ATM Egera w Poznaniu jest ich dostępność i elastyczne godziny otwarcia, które pokrywają się z godzinami w jakich otwarty jest każdy bankomat. Wypłacamy również wszystkie nominały banknotów - nawet 500 złotych!

Szukasz szybkiego, anonimowego i bezproblemowego sposobu wypłaty Bitcoin w Poznaniu? Świetnie trafiłeś, ATM Egera zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz.

Wyprzedzając Twoje pytanie, nie musisz weryfikować swojej tożsamości, transakcje do 4500 złotych są realizowane jako transakcje okazjonalne!

Brak weryfikacji

Transakcje do 4,500 zł realizowane są jako transakcje okazjonalne.

Niemale 3,500 punktów

Ponad 3,000 bankomatów z funkcją sprzedaży oraz ponad 3,500 punktów z funkcją zakupu.

Realizacja w 10 minut

Od przelania bitcoinów do wypłaty z bitomatu wymagamy dwóch potwierdzeń.

Jakie prowizje ma Bitomat Poznań?

Prawie każdy poznański bitomat i kantor bitcoin ma zbliżony cennik. Prowizja wynosi od 4% do 6% przy wymianie BTC na PLN, a wymiana altcoinów, takich jak Litecoin, Ethereum czy SHIB mogą kosztować nawet 7% prowizji od kwoty wymiany!

Często spotykana jest również opłata stała, którą operator pokrywa koszty wypłaty gotówki z bitomatu, kwota może sięgać nawet 15 złotych!

Prowizje poznańskich bitomatów ATM Egera

Każdy Bitomat ATM Egera w Poznaniu pobiera 5% prowizji od kwoty wymiany oraz 10 złotych, którymi pokrywamy koszty związane z wypłatą w jednym z 72 punktów rozsianych po całym mieście!

Porównanie prowizji ATM Egera i zwykłego bitomatu

Bitomaty w Poznaniu - podsumowanie

Bitomaty ATM Egera to milowy krok naprzód dla użytkowników kryptowalut. Urządzenia znajdują się na terenie całej Polski! W Poznaniu znajdziesz je na przykład w Centrum Handlowe M1, w CH Avenida, na Dąbrowskiego i na Święty Marcin, w skrócie - w całym Poznaniu!

Udostępniamy ponad 3000 urządzeń i jesteśmy otwarci przez całą dobę! Niedziela 9:00 na Powstańców Śląskich w Warszawie lub Wrocławiu? Nie ważna pora dnia czy miasto, z nami zawsze wypłacisz swoje kryptowaluty, nie zamykamy urządzeń jak inne firmy!

Wzrost popularności Bitomatów w polsce.

Nie potrzebujesz specjalnej aplikacji, weryfikacji i sprawdzania czy stan gotówki jest wystarczający na Twoją wypłatę, jeżeli jesteś w Poznaniu wybierz Bitomat ATM Egera i wymieniaj w mniej zatłoczonych miejscach niż centrum handlowe!

Autor: Michał Woźniak

Opublikowane 28 marca 2022 r.

PL All Rights Reserved

Spis Treści